LATARNIK.INFO

KATOLICKI LATARNIK WYBORCZY

Sprawdź, czy posłowie z Twojego okręgu
głosowali zgodnie z nauczaniem Kościoła Katolickiego

SEJM
EUROPARL.
 CO OGLĄDAMY? 
KADENCJA 2007-2011
KADENCJA 2011-2015
KADENCJA 2015-2019
KADENCJA 2019-?
Wybrałeś partię Koalicja Obywatelska: 132 posłów (132 aktywnych)

Ustaw kursor myszy nad odpowiednią kolumną, aby dowiedzieć się więcej o danym głosowaniu.
Pusta komórka w tabelce oznacza, że dana osoba nie była posłem w czasie rozważanego głosowania.

Poseł Okręg
Adamowicz Piotr25 (Gdańsk)
Nie
Nie
Aniśko Tomasz8 (Zielona Góra)
Nie
Nie
Augustyn Urszula15 (Tarnów)
Nie
Nie
Aziewicz Tadeusz26 (Gdynia)
Nie
Nie
Bochenek Mateusz32 (Sosnowiec)
Nie
Nie
Borowczak Jerzy25 (Gdańsk)
Nie
Nie
Borys Piotr1 (Legnica)
Nie
Nie
Budka Borys31 (Katowice)
Nie
Nie
Chmiel Małgorzata25 (Gdańsk)
Nie
Nie
Cichoń Janusz35 (Olsztyn)
Nie
Nie
Cyrański Adam33 (Kielce)
Nie
Nie
Czernow Zofia1 (Legnica)
Nie
Nie
Czykwin Eugeniusz24 (Białystok)
Wstrzymał się
Wstrzymał się
Dolniak Barbara32 (Sosnowiec)
Nie
Nie
Dzikowski Waldy39 (Poznań)
Nie
Nie
Fabisiak Joanna19 (Warszawa I)
Nie
Tak
Filiks Magdalena41 (Szczecin)
Nie
Nie
Frydrych Joanna22 (Krosno)
Nie
Nie
Frysztak Konrad17 (Radom)
Nie
Nie
Gadowski Krzysztof30 (Rybnik)
Nie głos.
Nie głos.
Gajewska Aleksandra19 (Warszawa I)
Nie
Nie
Gajewska Kinga20 (Warszawa II)
Nie
Nie
Gapińska Elżbieta16 (Płock)
Nie
Nie
Gasiuk-Pihowicz Kamila18 (Siedlce)
Nie
Nie
Gelert Elżbieta34 (Elbląg)
Nie
Nie
Głogowski Tomasz29 (Gliwice)
Nie
Nie
Golbik Marta29 (Gliwice)
Nie
Nie
Grabarczyk Cezary10 (Piotrków Trybunalski)
Nie
Nie
Grabczuk Krzysztof7 (Chełm)
Nie
Nie
Grabiec Jan20 (Warszawa II)
Nie
Nie
Gramatyka Michał31 (Katowice)
Nie
Nie
Grupiński Rafał39 (Poznań)
Nie
Nie
Haidar Riad7 (Chełm)
Nie
Nie
Hanajczyk Agnieszka11 (Sieradz)
Nie
Nie
Hardie-Douglas Jerzy40 (Koszalin)
Nie
Nie
Hartwich Iwona5 (Toruń)
Nie
Nie
Hok Marek40 (Koszalin)
Nie
Nie
Jachira Klaudia19 (Warszawa I)
Nie
Nie
Janyska Maria Małgorzata38 (Piła)
Nie
Nie
Jaros Michał3 (Wrocław)
Nie
Nie
Jaśkowiak Joanna39 (Poznań)
Nie
Nie
Joński Dariusz11 (Sieradz)
Nie
Nie
Kidawa-Błońska Małgorzata19 (Warszawa I)
Nie
Nie
Kierwiński Marcin16 (Płock)
Nie
Nie
Kluzik-Rostkowska Joanna17 (Radom)
Nie
Nie
Kołodziej Ewa31 (Katowice)
Nie
Nie
Konwiński Zbigniew26 (Gdynia)
Nie
Nie
Kostuś Tomasz21 (Opole)
Nie
Nie
Kowal Paweł13 (Kraków)
Nieobecny
Nieobecny
Kozłowska Iwona4 (Bydgoszcz)
Nie
Nie
Krawczyk Michał6 (Lublin)
Nie
Nie
Kropiwnicki Robert1 (Legnica)
Nie
Nie
Król Wojciech31 (Katowice)
Nie
Nie
Krząkała Marek30 (Rybnik)
Nie
Nie
Krzywonos-Strycharska Henryka26 (Gdynia)
Nie
Nie
Lasek Maciej20 (Warszawa II)
Nie
Nie
Lenartowicz Gabriela30 (Rybnik)
Nie
Nie
Lenz Tomasz5 (Toruń)
Nie
Nie
Leszczyna Izabela28 (Częstochowa)
Nie
Nie
Lubnauer Katarzyna19 (Warszawa I)
Nie
Nie
Łącki Artur41 (Szczecin)
Nie
Nie
Łośko Magdalena4 (Bydgoszcz)
Nie
Nie
Marchewka Arkadiusz41 (Szczecin)
Nie
Nie
Marczułajtis-Walczak Jagna14 (Nowy Sącz)
Nie
Nie
Mieszkowski Krzysztof3 (Wrocław)
Nie
Nie
Miller Rajmund21 (Opole)
Nie
Nie
Miszalski Aleksander13 (Kraków)
Nie
Nie
Mroczek Czesław18 (Siedlce)
Nie
Nie
Mrzygłocka Izabela Katarzyna2 (Wałbrzych)
Nieobecny
Nieobecny
Munyama Killion38 (Piła)
Nie
Nie
Myrcha Arkadiusz5 (Toruń)
Nie
Nie
Napieralski Grzegorz41 (Szczecin)
Nie
Nie
Neumann Sławomir25 (Gdańsk)
Nie
Nie
Niedziela Dorota12 (Chrzanów)
Nie
Nie
Niemczyk Małgorzata9 (Łódź)
Nie
Nie
Nitras Sławomir41 (Szczecin)
Nie
Nie
Nowacka Barbara26 (Gdynia)
Nie
Nie
Nowak Tomasz Piotr37 (Konin)
Nie
Nie
Nykiel Mirosława27 (Bielsko-Biała)
Nie
Nie
Okła-Drewnowicz Marzena33 (Kielce)
Nie
Nie
Olichwer Tomasz29 (Gliwice)
Nie
Nie
Olszewski Paweł4 (Bydgoszcz)
Nie
Nie
Osos Katarzyna8 (Zielona Góra)
Nie
Nie
Papke Paweł35 (Olsztyn)
Nie
Nie
Pępek Małgorzata27 (Bielsko-Biała)
Nie
Nie
Piątkowski Krzysztof9 (Łódź)
Nie
Nie
Piechota Sławomir3 (Wrocław)
Nie
Nie
Piekarska Katarzyna Maria19 (Warszawa I)
Nie
Nie
Plocke Kazimierz26 (Gdynia)
Nie
Nie
Pomaska Agnieszka25 (Gdańsk)
Nie
Nie
Poncyljusz Paweł23 (Rzeszów)
Nieobecny
Nieobecny
Protas Jacek34 (Elbląg)
Nie
Nie
Raś Ireneusz13 (Kraków)
Nie
Nie głos.
Rosa Monika31 (Katowice)
Nie
Nie
Rosati Dariusz19 (Warszawa I)
Nie
Nie
Rusiecki Grzegorz36 (Kalisz)
Nie
Nie
Rutnicki Jakub38 (Piła)
Nie
Nie
Rząsa Marek22 (Krosno)
Nie
Nie
Saługa Wojciech32 (Sosnowiec)
Nie
Nie
Schetyna Grzegorz3 (Wrocław)
Nie
Nie
Sibińska Krystyna8 (Zielona Góra)
Nie
Nie
Siemoniak Tomasz2 (Wałbrzych)
Nie
Nie
Sienkiewicz Bartłomiej33 (Kielce)
Nie
Nie
Skowrońska Krystyna23 (Rzeszów)
Nie
Nie
Sługocki Waldemar8 (Zielona Góra)
Nie
Nie
Sonik Bogusław13 (Kraków)
Nie
Nie
Sowa Marek12 (Chrzanów)
Nie
Nie
Sterczewski Franciszek39 (Poznań)
Nie
Nie
Suchoń Mirosław27 (Bielsko-Biała)
Nie
Nie
Szczerba Michał19 (Warszawa I)
Nie
Nie
Szewiński Andrzej28 (Częstochowa)
Nie
Nie
Szłapka Adam39 (Poznań)
Nie
Nie
Szumilas Krystyna29 (Gliwice)
Nie
Nie
Szymański Tomasz5 (Toruń)
Nie
Nie
Śledzińska-Katarasińska Iwona9 (Łódź)
Nie
Nie
Tomczyk Cezary11 (Sieradz)
Nie
Nie
Tracz Małgorzata3 (Wrocław)
Nie
Nie
Truskolaski Krzysztof24 (Białystok)
Nie
Nie
Tyszkiewicz Robert24 (Białystok)
Nie
Nie
Urbaniak Jarosław36 (Kalisz)
Nie
Nie
Wałęsa Jarosław25 (Gdańsk)
Nie
Nie
Wasilewska Anna35 (Olsztyn)
Nie
Nie
Wcisło Marta6 (Lublin)
Nieobecny
Nieobecny
Wielichowska Monika2 (Wałbrzych)
Nie
Nie
Wilczyński Ryszard21 (Opole)
Nie
Nie
Witczak Mariusz36 (Kalisz)
Nie
Nie
Zalewski Paweł20 (Warszawa II)
Nie
Nie
Zembaczyński Witold21 (Opole)
Nie
Nie
Zielińska Urszula19 (Warszawa I)
Nie
Nie
Zientarski Piotr Benedykt40 (Koszalin)
Nie
Nie
Zimoch Tomasz9 (Łódź)
Nie
Nie
Zwiefka Tadeusz4 (Bydgoszcz)
Nie
Nie