LATARNIK.INFO

KATOLICKI LATARNIK WYBORCZY

Sprawdź, czy posłowie z Twojego okręgu
głosowali zgodnie z nauczaniem Kościoła Katolickiego

SEJM
EUROPARL.
 CO OGLĄDAMY? 
KADENCJA 2007-2011
KADENCJA 2011-2015
KADENCJA 2015-?
Wybrałeś partię Prawo i Sprawiedliwość: 242 posłów (234 aktywnych)

Ustaw kursor myszy nad odpowiednią kolumną, aby dowiedzieć się więcej o danym głosowaniu.
Pusta komórka w tabelce oznacza, że dana osoba nie była posłem w czasie rozważanego głosowania.

Poseł Okręg
Abramowicz Adam7 (Chełm)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Adamczyk Andrzej13 (Kraków)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Andzel Waldemar32 (Sosnowiec)
Tak
Nie
Wstrzymał się
Tak
Tak
Arciszewska-Mielewczyk Dorota26 (Gdynia)
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Ardanowski Jan Krzysztof5 (Toruń)
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Arent Iwona35 (Olsztyn)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Ast Marek8 (Zielona Góra)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Babalski Zbigniew34 (Elbląg)
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Babiarz Piotr Łukasz3 (Wrocław)
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Babinetz Piotr22 (Krosno)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Bartosik Ryszard37 (Konin)
Tak
Nie
Nie
Wstrzymał się
Tak
Bartuś Barbara14 (Nowy Sącz)
Tak
Wstrzymał się
Tak
Tak
Tak
Bąk Dariusz17 (Radom)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Bernacki Włodzimierz15 (Tarnów)
Nieobecny
Nie
Nieobecny
Nieobecny
Tak
Bielecki Jerzy6 (Lublin)
Tak
Nie głos.
Tak
Wstrzymał się
Tak
Biernat Zbigniew12 (Chrzanów)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Błaszczak Mariusz20 (Warszawa II)
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Bogucki Jacek24 (Białystok)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Borowiak Joanna5 (Toruń)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Borowiec Agata7 (Chełm)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Borys-Szopa Bożena31 (Katowice)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Brudziński Joachim41 (Szczecin)
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Bubula Barbara13 (Kraków)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Buczak Wojciech23 (Rzeszów)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Buda Waldemar9 (Łódź)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Burzyńska Lidia28 (Częstochowa)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Chmielowiec Zbigniew23 (Rzeszów)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Cicholska Anna16 (Płock)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Cieślak Michał33 (Kielce)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Cymański Tadeusz25 (Gdańsk)
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Czabański Krzysztof5 (Toruń)
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Czarnecki Przemysław3 (Wrocław)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Czarnecki Witold37 (Konin)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Czartoryski Arkadiusz18 (Siedlce)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Czech Anna15 (Tarnów)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Czerwińska Anita20 (Warszawa II)
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Czochara Katarzyna21 (Opole)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Dobrzyński Leszek41 (Szczecin)
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Dolata Zbigniew37 (Konin)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Duda Antoni21 (Opole)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Duda Elżbieta13 (Kraków)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Duda Jan14 (Nowy Sącz)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Duszek Marcin7 (Chełm)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Dworczyk Michał2 (Wałbrzych)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Dziedziczak Jan36 (Kalisz)
Tak
Tak
Tak
Tak
Nie głos.
Dziuba Tadeusz39 (Poznań)
Tak
Nie
Wstrzymał się
Tak
Tak
Dziuk Barbara29 (Gliwice)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Falfus Jacek27 (Bielsko-Biała)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Filipiak Ewa12 (Chrzanów)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Galemba Leszek37 (Konin)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Gawron Andrzej28 (Częstochowa)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Giżyński Szymon Stanisław28 (Częstochowa)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Glenc Teresa30 (Rybnik)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Gliński Piotr9 (Łódź)
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Głębocki Konrad28 (Częstochowa)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Głuchowski Krzysztof6 (Lublin)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Golińska Małgorzata40 (Koszalin)
Tak
Wstrzymał się
Nie
Tak
Tak
Gołojuch Kazimierz23 (Rzeszów)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Gonciarz Jarosław29 (Gliwice)
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Gosiewska Małgorzata19 (Warszawa I)
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Nieobecny
Gosiewski Jerzy35 (Olsztyn)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Gowin Jarosław13 (Kraków)
Tak
Nie
Nie głos.
Tak
Tak
Górski Artur19 (Warszawa I)
Gwiazdowski Kazimierz24 (Białystok)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Hałas Teresa7 (Chełm)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Hoc Czesław40 (Koszalin)
Horała Marcin26 (Gdynia)
Tak
Wstrzymał się
Nie
Tak
Tak
Hrynkiewicz Józefa23 (Rzeszów)
Nieobecny
Nie
Tak
Tak
Tak
Jach Michał41 (Szczecin)
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Jaki Patryk21 (Opole)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Janczyk Wiesław14 (Nowy Sącz)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Janik Grzegorz30 (Rybnik)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Jasiński Wojciech16 (Płock)
Jaworski Andrzej25 (Gdańsk)
Jędrysek Mariusz Orion3 (Wrocław)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Jurgiel Krzysztof24 (Białystok)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Kaczorowska Alicja9 (Łódź)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Kaczyński Jarosław19 (Warszawa I)
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Kaleta Piotr36 (Kalisz)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Kamiński Mariusz (2)19 (Warszawa I)
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Kempa Beata3 (Wrocław)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Kilian Jan25 (Gdańsk)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Kloc Izabela30 (Rybnik)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Kłosowski Sławomir21 (Opole)
Kołakowski Lech24 (Białystok)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Kołakowski Robert16 (Płock)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Kopcińska Joanna9 (Łódź)
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Kossakowski Wojciech35 (Olsztyn)
Tak
Nie
Nie głos.
Tak
Tak
Kosztowniak Andrzej17 (Radom)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Kowalczyk Henryk18 (Siedlce)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Kownacki Bartosz4 (Bydgoszcz)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Kozanecka Ewa4 (Bydgoszcz)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Kraczkowski Maks38 (Piła)
Krajewski Jarosław19 (Warszawa I)
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Krajewski Wiesław15 (Tarnów)
Tak
Nie
Tak
Wstrzymał się
Tak
Krasulski Leonard34 (Elbląg)
Tak
Nie
Wstrzymał się
Tak
Tak
Król Piotr4 (Bydgoszcz)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Kruk Elżbieta6 (Lublin)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Krupka Anna33 (Kielce)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Kryj Andrzej33 (Kielce)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Krynicka Bernadeta24 (Białystok)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Kubiak Dariusz10 (Piotrków Trybunalski)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Kubów Krzysztof1 (Legnica)
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Kuchciński Marek22 (Krosno)
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Kurzępa Jacek8 (Zielona Góra)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Kwiecień Anna17 (Radom)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Kwitek Marek33 (Kielce)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Latos Tomasz4 (Bydgoszcz)
Tak
Nie głos.
Tak
Tak
Tak
Latosiński Bogdan33 (Kielce)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Leśniak Józef14 (Nowy Sącz)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Lichocka Joanna36 (Kalisz)
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Lipiec Krzysztof33 (Kielce)
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Lipiński Adam1 (Legnica)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Lisiecki Paweł19 (Warszawa I)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Łapiński Krzysztof38 (Piła)
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Nieobecny
Ławniczak Tomasz36 (Kalisz)
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Machałek Marzena1 (Legnica)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Maciejewski Krzysztof10 (Piotrków Trybunalski)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Macierewicz Antoni10 (Piotrków Trybunalski)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Malik Ewa32 (Sosnowiec)
Tak
Wstrzymał się
Tak
Tak
Tak
Małecki Jerzy35 (Olsztyn)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Małecki Maciej16 (Płock)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Masłowska Gabriela6 (Lublin)
Tak
Wstrzymał się
Tak
Tak
Tak
Materna Jerzy8 (Zielona Góra)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Mateusiak-Pielucha Beata11 (Sieradz)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Matusiak Grzegorz30 (Rybnik)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Matusiewicz Andrzej22 (Krosno)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Matuszewski Marek11 (Sieradz)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Matuszny Kazimierz27 (Bielsko-Biała)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Mazurek Beata7 (Chełm)
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Melak Andrzej19 (Warszawa I)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Miazga Mieczysław23 (Rzeszów)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Michałek Iwona5 (Toruń)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Michałkiewicz Krzysztof6 (Lublin)
Tak
Nie
Nie głos.
Tak
Tak
Milczanowska Anna10 (Piotrków Trybunalski)
Tak
Nie głos.
Tak
Tak
Tak
Milewski Daniel18 (Siedlce)
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Mosiński Jan36 (Kalisz)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Moskal Kazimierz23 (Rzeszów)
Tak
Nie
Wstrzymał się
Tak
Tak
Mrówczyński Aleksander26 (Gdynia)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Mularczyk Arkadiusz14 (Nowy Sącz)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Murdzek Wojciech2 (Wałbrzych)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Naimski Piotr14 (Nowy Sącz)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Olejniczak Waldemar16 (Płock)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Olszówka Piotr7 (Chełm)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Ołdakowski Adam34 (Elbląg)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Opioła Marek16 (Płock)
Tak
Nie
Nie
Nie głos.
Tak
Ostrowski Krzysztof37 (Konin)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Osuch Jacek13 (Kraków)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Paluch Anna14 (Nowy Sącz)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Paul Jerzy23 (Rzeszów)
Tak
Nie
Tak
Tak
Nie głos.
Pawłowicz Krystyna18 (Siedlce)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Piechowiak Grzegorz38 (Piła)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Pięta Stanisław27 (Bielsko-Biała)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Piontkowski Dariusz24 (Białystok)
Tak
Nie
Wstrzymał się
Tak
Tak
Piotrowicz Stanisław22 (Krosno)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Polaczek Jerzy31 (Katowice)
Tak
Wstrzymał się
Tak
Tak
Tak
Polak Marek12 (Chrzanów)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Polak Piotr11 (Sieradz)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Porzucek Marcin38 (Piła)
Tak
Nie
Nie
Nie głos.
Tak
Pszczółkowski Piotr9 (Łódź)
Puda Grzegorz27 (Bielsko-Biała)
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Pyzik Piotr29 (Gliwice)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Raczak Grzegorz25 (Gdańsk)
Tak
Nie
Nie
Tak
Wstrzymał się
Rafalska Elżbieta8 (Zielona Góra)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Rusecka Urszula15 (Tarnów)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Rzepecki Łukasz11 (Sieradz)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Rzońca Bogdan22 (Krosno)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Sasin Jacek20 (Warszawa II)
Tak
Nie
Wstrzymał się
Tak
Tak
Schmidt-Rodziewicz Anna22 (Krosno)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Schreiber Grzegorz11 (Sieradz)
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Schreiber Łukasz4 (Bydgoszcz)
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Sellin Jarosław25 (Gdańsk)
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Siarka Edward14 (Nowy Sącz)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Skurkiewicz Wojciech17 (Radom)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Smirnow Andrzej20 (Warszawa II)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Smoliński Kazimierz25 (Gdańsk)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Sobecka Anna5 (Toruń)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Sobierajski Czesław30 (Rybnik)
Tak
Wstrzymał się
Tak
Tak
Tak
Soboń Artur6 (Lublin)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Sośnierz Andrzej31 (Katowice)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Sprawka Lech6 (Lublin)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Stachowiak-Różecka Mirosława3 (Wrocław)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Starzycki Dariusz32 (Sosnowiec)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Stawiarski Bartłomiej21 (Opole)
Tak
Nie
Tak
Wstrzymał się
Tak
Stawiarski Jarosław6 (Lublin)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Strzałkowski Stefan40 (Koszalin)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Suski Marek17 (Radom)
Tak
Nie
Nie
Nie głos.
Tak
Szałabawka Artur41 (Szczecin)
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Szarama Wojciech29 (Gliwice)
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Szczurek-Żelazko Józefa15 (Tarnów)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Szczypińska Jolanta26 (Gdynia)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Szefernaker Paweł40 (Koszalin)
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Szewczak Jan7 (Chełm)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Szlachetka Jarosław12 (Chrzanów)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Szlachta Andrzej23 (Rzeszów)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Szulowski Krzysztof6 (Lublin)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Szwed Stanisław27 (Bielsko-Biała)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Szydełko Halina23 (Rzeszów)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Szydło Beata12 (Chrzanów)
Tak
Nie
Nie głos.
Tak
Tak
Szymańska Ewa1 (Legnica)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Szynkowski vel Sęk Szymon39 (Poznań)
Tak
Wstrzymał się
Nie
Tak
Tak
Szyszko Jan20 (Warszawa II)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Śniadek Janusz26 (Gdynia)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Świat Jacek3 (Wrocław)
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Tarczyński Dominik33 (Kielce)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Tchórzewski Krzysztof18 (Siedlce)
Nie głos.
Nie
Tak
Tak
Tak
Telus Robert10 (Piotrków Trybunalski)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Terlecki Ryszard13 (Kraków)
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Tobiszowski Grzegorz31 (Katowice)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Tomaszewska Ewa19 (Warszawa I)
Tak
Nie
Nie głos.
Tak
Tak
Tułajew Sylwester6 (Lublin)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Uruski Piotr22 (Krosno)
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Uściński Piotr20 (Warszawa II)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Wargocka Teresa18 (Siedlce)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Warwas Robert32 (Sosnowiec)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Warzecha Jan23 (Rzeszów)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Wassermann Małgorzata13 (Kraków)
Tak
Nie
Nie
Tak
Tak
Waszczykowski Witold11 (Sieradz)
Nieobecny
Nie
Nieobecny
Nieobecny
Tak
Wąsik Maciej16 (Płock)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Weber Rafał23 (Rzeszów)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Wilk Jerzy34 (Elbląg)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Witek Elżbieta1 (Legnica)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Wojciechowski Grzegorz10 (Piotrków Trybunalski)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Wojtkiewicz Michał15 (Tarnów)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Woźniak Grzegorz Adam18 (Siedlce)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Woźniak Tadeusz11 (Sieradz)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Wójcik Michał31 (Katowice)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Wróblewska Krystyna23 (Rzeszów)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Wróblewski Bartłomiej39 (Poznań)
Tak
Nie głos.
Tak
Tak
Tak
Wypych Małgorzata19 (Warszawa I)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Zagórski Marek18 (Siedlce)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Zalewska Anna2 (Wałbrzych)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Zaremba Krzysztof41 (Szczecin)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Zasada Artur8 (Zielona Góra)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Zawiślak Sławomir7 (Chełm)
Tak
Nie głos.
Tak
Tak
Tak
Zbonikowski Łukasz5 (Toruń)
Tak
Nie
Tak
Tak
Nie głos.
Zieliński Jarosław24 (Białystok)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Ziobro Zbigniew33 (Kielce)
Tak
Nie
Nie głos.
Tak
Tak
Zuba Maria33 (Kielce)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Zubowski Wojciech1 (Legnica)
Tak
Wstrzymał się
Wstrzymał się
Tak
Tak
Żalek Jacek24 (Białystok)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Żyżyński Jerzy21 (Opole)
Wybrałeś partię Prawo i Sprawiedliwość: 163 posłów (146 aktywnych)

Ustaw kursor myszy nad odpowiednią kolumną, aby dowiedzieć się więcej o danym głosowaniu.
Pusta komórka w tabelce oznacza, że dana osoba nie była posłem w czasie rozważanego głosowania.

 
Poseł Okręg
Abramowicz Adam7 (Chełm)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Adamczyk Andrzej13 (Kraków)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Andzel Waldemar32 (Sosnowiec)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Arent Iwona35 (Olsztyn)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Ast Marek8 (Zielona Góra)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Babalski Zbigniew34 (Elbląg)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Babinetz Piotr22 (Krosno)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Bartuś Barbara14 (Nowy Sącz)
Tak
Nieobecny
Nieobecny
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Tak
Bąk Dariusz17 (Radom)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Bętkowski Andrzej33 (Kielce)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Błaszczak Mariusz20 (Warszawa II)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Błądek Antoni23 (Rzeszów)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Bogucki Jacek24 (Białystok)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Brudziński Joachim41 (Szczecin)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Bury Jan s. Antoniego22 (Krosno)
Tak
Nieobecny
Nieobecny
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Chłopek Aleksander29 (Gliwice)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Chmielowiec Zbigniew23 (Rzeszów)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Chrapkiewicz Daniela25 (Gdańsk)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Cymański Tadeusz25 (Gdańsk)
Czarnecki Witold37 (Konin)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Czartoryski Arkadiusz18 (Siedlce)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Czesak Edward15 (Tarnów)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Ćwierz Andrzej22 (Krosno)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Dera Andrzej Mikołaj36 (Kalisz)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Dolata Zbigniew37 (Konin)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Dorywalski Bartłomiej33 (Kielce)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Drab Marzenna5 (Toruń)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Dziedziczak Jan36 (Kalisz)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Falfus Jacek27 (Bielsko-Biała)
Tak
Tak
Nieobecny
Nieobecny
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Tak
Gęsicka Grażyna23 (Rzeszów)
Gilowska Zyta39 (Poznań)
Girzyński Zbigniew5 (Toruń)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Giżyński Szymon Stanisław28 (Częstochowa)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Golba Mieczysław22 (Krosno)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Nie
Tak
Goliński Marian Tomasz40 (Koszalin)
Gołojuch Kazimierz23 (Rzeszów)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Gosiewski Jerzy35 (Olsztyn)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Gosiewski Przemysław33 (Kielce)
Górski Artur19 (Warszawa I)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Górski Tomasz38 (Piła)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Grabicka Krystyna11 (Sieradz)
Tak
Tak
Wstrzymał się
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Gwiazdowski Kazimierz24 (Białystok)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Hoc Czesław40 (Koszalin)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Hofman Adam37 (Konin)
Nie
Tak
Nie
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Jackiewicz Dawid3 (Wrocław)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Jagiełło Jarosław9 (Łódź)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Janczyk Wiesław14 (Nowy Sącz)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Janik Grzegorz30 (Rybnik)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Jasiński Wojciech16 (Płock)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Jaworski Andrzej25 (Gdańsk)
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Nieobecny
Jurgiel Krzysztof24 (Białystok)
Tak
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Kaczanowski Dariusz16 (Płock)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Kaczyński Jarosław19 (Warszawa I)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Kamiński Mariusz24 (Białystok)
Nie
Tak
Nie
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Karski Karol19 (Warszawa I)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Nieobecny
Tak
Kempa Beata3 (Wrocław)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Kloc Izabela30 (Rybnik)
Tak
Tak
Tak
Nie
Tak
Nieobecny
Tak
Nieobecny
Tak
Kłosowski Sławomir21 (Opole)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Kołakowski Lech24 (Białystok)
Tak
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Kołakowski Robert16 (Płock)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Kossakowski Wojciech35 (Olsztyn)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Kowal Paweł12 (Chrzanów)
Kowalczyk Henryk18 (Siedlce)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Kowalski Bogusław18 (Siedlce)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Kozak Zbigniew26 (Gdynia)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Kraczkowski Maks38 (Piła)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Krasulski Leonard34 (Elbląg)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Kruk Elżbieta6 (Lublin)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Krzywicki Piotr9 (Łódź)
Kuchciński Marek22 (Krosno)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Kurski Jacek25 (Gdańsk)
Kwitek Marek33 (Kielce)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Latos Tomasz4 (Bydgoszcz)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Lipiec Krzysztof33 (Kielce)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Lipiński Adam1 (Legnica)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Łatas Marek12 (Chrzanów)
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Machałek Marzena1 (Legnica)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Maciejewski Krzysztof10 (Piotrków Trybunalski)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Macierewicz Antoni10 (Piotrków Trybunalski)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Malik Ewa32 (Sosnowiec)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Marianowska Barbara15 (Tarnów)
Tak
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Nieobecny
Tak
Masłowska Gabriela6 (Lublin)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Masłowska Mirosława41 (Szczecin)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Materna Jerzy8 (Zielona Góra)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Matuszewski Marek11 (Sieradz)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Matuszny Kazimierz27 (Bielsko-Biała)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Mazurek Beata7 (Chełm)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Michałkiewicz Krzysztof6 (Lublin)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Wstrzymał się
Tak
Tak
Tak
Młynarczyk Henryk7 (Chełm)
Tak
Nieobecny
Moskal Kazimierz23 (Rzeszów)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Mularczyk Arkadiusz14 (Nowy Sącz)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Natalli-Świat Aleksandra3 (Wrocław)
Nowak Maria31 (Katowice)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Olendzka Halina33 (Kielce)
Tak
Nieobecny
Tak
Opioła Marek16 (Płock)
Tak
Wstrzymał się
Wstrzymał się
Nie
Tak
Tak
Tak
Tak
Osuch Jacek13 (Kraków)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Ożóg Stanisław23 (Rzeszów)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Pająk Andrzej12 (Chrzanów)
Tak
Paluch Anna14 (Nowy Sącz)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Piecha Bolesław Grzegorz30 (Rybnik)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Pięta Stanisław27 (Bielsko-Biała)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Polaczek Jerzy31 (Katowice)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Polak Marek12 (Chrzanów)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Polak Piotr11 (Sieradz)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Popiołek Krzysztof23 (Rzeszów)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Nieobecny
Putra Krzysztof24 (Białystok)
Rafalska Elżbieta8 (Zielona Góra)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Religa Zbigniew29 (Gliwice)
Rębek Jerzy7 (Chełm)
Tak
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Rogacki Adam36 (Kalisz)
Tak
Nieobecny
Nieobecny
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Tak
Rojek Józef15 (Tarnów)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Rokita-Arnold Nelli19 (Warszawa I)
Nieobecny
Tak
Wstrzymał się
Tak
Nieobecny
Wstrzymał się
Tak
Tak
Rusiecki Jarosław33 (Kielce)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Ryniak Monika13 (Kraków)
Tak
Nie
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Sadurska Małgorzata6 (Lublin)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Seliga Dariusz10 (Piotrków Trybunalski)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Sellin Jarosław26 (Gdynia)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Siarka Edward14 (Nowy Sącz)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Sikora Anna20 (Warszawa II)
Tak
Tak
Nieobecny
Nieobecny
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Tak
Smoliński Kazimierz25 (Gdańsk)
Tak
Tak
Nieobecny
Nieobecny
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Tak
Sobecka Anna5 (Toruń)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Sońta Krzysztof17 (Radom)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Sprawka Lech6 (Lublin)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Stanke Piotr26 (Gdynia)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Stawiarski Jarosław6 (Lublin)
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Strzałkowski Stefan40 (Koszalin)
Tak
Nieobecny
Nieobecny
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Suski Marek17 (Radom)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Szarama Wojciech29 (Gliwice)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Szczygło Aleksander Marek35 (Olsztyn)
Szczypińska Jolanta26 (Gdynia)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Szlachta Andrzej23 (Rzeszów)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Szwed Stanisław27 (Bielsko-Biała)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Szydło Beata12 (Chrzanów)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Szyszko Jan20 (Warszawa II)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Śnieżek Adam22 (Krosno)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tchórzewski Krzysztof18 (Siedlce)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Telus Robert10 (Piotrków Trybunalski)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Terlecki Ryszard13 (Kraków)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tobiszowski Grzegorz31 (Katowice)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tołwiński Krzysztof24 (Białystok)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Ujazdowski Kazimierz Michał3 (Wrocław)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Wargocka Teresa18 (Siedlce)
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Warzecha Jan23 (Rzeszów)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Wassermann Zbigniew13 (Kraków)
Wiązowski Waldemar2 (Wałbrzych)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Wiśniewska Jadwiga28 (Częstochowa)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Wita Tadeusz29 (Gliwice)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Witek Elżbieta1 (Legnica)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Wojtkiewicz Michał15 (Tarnów)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Worach Sławomir9 (Łódź)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Woźniak Tadeusz11 (Sieradz)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Wrona Waldemar33 (Kielce)
Tak
Wstrzymał się
Tak
Wstrzymał się
Tak
Tak
Nieobecny
Nieobecny
Wróbel Marzena Dorota17 (Radom)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Zając Stanisław22 (Krosno)
Zalewska Anna2 (Wałbrzych)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Zarzycki Wojciech Szczęsny11 (Sieradz)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Zawiślak Sławomir7 (Chełm)
Tak
Wstrzymał się
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Zbonikowski Łukasz5 (Toruń)
Tak
Tak
Nieobecny
Nieobecny
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Tak
Zieliński Jarosław24 (Białystok)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Ziobro Zbigniew13 (Kraków)
Zuba Maria33 (Kielce)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Żaczek Jarosław6 (Lublin)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Żukowski Wojciech7 (Chełm)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
 
Wybrałeś partię Prawo i Sprawiedliwość: 152 posłów (134 aktywnych)

Ustaw kursor myszy nad odpowiednią kolumną, aby dowiedzieć się więcej o danym głosowaniu.
Pusta komórka w tabelce oznacza, że dana osoba nie była posłem w czasie rozważanego głosowania.

 
Poseł Okręg
Abramowicz Adam7 (Chełm)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Adamczyk Andrzej13 (Kraków)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Andzel Waldemar32 (Sosnowiec)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Arciszewska-Mielewczyk Dorota26 (Gdynia)
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Nieobecny
Nieobecny
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Ardanowski Jan Krzysztof5 (Toruń)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Arent Iwona35 (Olsztyn)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Ast Marek8 (Zielona Góra)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Babalski Zbigniew34 (Elbląg)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Babiarz Piotr Łukasz3 (Wrocław)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Babinetz Piotr22 (Krosno)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Bartuś Barbara14 (Nowy Sącz)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Bąk Dariusz17 (Radom)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Bernacki Włodzimierz15 (Tarnów)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Bętkowski Andrzej33 (Kielce)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Błaszczak Mariusz20 (Warszawa II)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Błądek Antoni23 (Rzeszów)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Bogucki Jacek24 (Białystok)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Brudziński Joachim41 (Szczecin)
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Bubula Barbara13 (Kraków)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Chmielowiec Zbigniew23 (Rzeszów)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Chrapkiewicz Daniela25 (Gdańsk)
Tak
Tak
Czarnecki Przemysław3 (Wrocław)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Czarnecki Witold37 (Konin)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Czartoryski Arkadiusz18 (Siedlce)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Czesak Edward15 (Tarnów)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Ćwik Piotr Krzysztof13 (Kraków)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Dobrzyński Leszek41 (Szczecin)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Dolata Zbigniew37 (Konin)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Duda Andrzej13 (Kraków)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Duszek Marcin7 (Chełm)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Dworczyk Michał19 (Warszawa I)
Tak
Dziedziczak Jan36 (Kalisz)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Dziuba Tadeusz39 (Poznań)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Falfus Jacek27 (Bielsko-Biała)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Fotyga Anna25 (Gdańsk)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Giżyński Szymon Stanisław28 (Częstochowa)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Głuchowski Krzysztof6 (Lublin)
Tak
Gołojuch Kazimierz23 (Rzeszów)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Gosiewska Małgorzata19 (Warszawa I)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Górski Artur19 (Warszawa I)
Tak
Nieobecny
Nieobecny
Nieobecny
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Nieobecny
Tak
Hoc Czesław40 (Koszalin)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Hrynkiewicz Józefa23 (Rzeszów)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Jach Michał41 (Szczecin)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Jackiewicz Dawid3 (Wrocław)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Janczyk Wiesław14 (Nowy Sącz)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Janik Grzegorz30 (Rybnik)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Jasiński Wojciech16 (Płock)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Jaworski Andrzej25 (Gdańsk)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Jędrysek Mariusz Orion3 (Wrocław)
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Jurgiel Krzysztof24 (Białystok)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Kaczyński Filip12 (Chrzanów)
Tak
Kaczyński Jarosław19 (Warszawa I)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Nieobecny
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Tak
Kamiński Mariusz (2)19 (Warszawa I)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Kloc Izabela30 (Rybnik)
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Kłosowski Sławomir21 (Opole)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Kołakowski Lech24 (Białystok)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Kołakowski Robert16 (Płock)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Kowalczyk Henryk18 (Siedlce)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Kownacki Bartosz4 (Bydgoszcz)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Nieobecny
Tak
Kraczkowski Maks38 (Piła)
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Krasulski Leonard34 (Elbląg)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Król Piotr4 (Bydgoszcz)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Kruk Elżbieta6 (Lublin)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Kuchciński Marek22 (Krosno)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Kuźmiuk Zbigniew17 (Radom)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Kwiatkowski Adam19 (Warszawa I)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Kwitek Marek33 (Kielce)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Latos Tomasz4 (Bydgoszcz)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Wstrzymał się
Tak
Tak
Lipiec Krzysztof33 (Kielce)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Lipiński Adam1 (Legnica)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Łatas Marek12 (Chrzanów)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Łopiński Maciej25 (Gdańsk)
Tak
Nieobecny
Nieobecny
Nieobecny
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Machałek Marzena1 (Legnica)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Maciejewski Krzysztof10 (Piotrków Trybunalski)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Macierewicz Antoni10 (Piotrków Trybunalski)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Malik Ewa32 (Sosnowiec)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Małecki Maciej16 (Płock)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Masłowska Gabriela6 (Lublin)
Tak
Nieobecny
Nieobecny
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Mastalerek Marcin11 (Sieradz)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Materna Jerzy8 (Zielona Góra)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Matusiak Grzegorz30 (Rybnik)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Matuszewski Marek11 (Sieradz)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Mazurek Beata7 (Chełm)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Michałkiewicz Krzysztof6 (Lublin)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Moskal Kazimierz23 (Rzeszów)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Naimski Piotr14 (Nowy Sącz)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nowak Maria31 (Katowice)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Olendzka Halina33 (Kielce)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Opioła Marek16 (Płock)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Osuch Jacek13 (Kraków)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Ożóg Stanisław23 (Rzeszów)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Paluch Anna14 (Nowy Sącz)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Pawłowicz Krystyna18 (Siedlce)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Piecha Bolesław Grzegorz30 (Rybnik)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Pięta Stanisław27 (Bielsko-Biała)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Piontkowski Dariusz24 (Białystok)
Tak
Nieobecny
Nieobecny
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Piotrowicz Stanisław22 (Krosno)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Polaczek Jerzy29 (Gliwice)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Polak Marek12 (Chrzanów)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Polak Piotr11 (Sieradz)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Pyzik Piotr29 (Gliwice)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Rafalska Elżbieta8 (Zielona Góra)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Rębek Jerzy7 (Chełm)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Rusecka Urszula15 (Tarnów)
Tak
Tak
Tak
Rusiecki Jarosław33 (Kielce)
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Rzońca Bogdan22 (Krosno)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Sadurska Małgorzata6 (Lublin)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Sasin Jacek20 (Warszawa II)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Sądel Jerzy28 (Częstochowa)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Schreiber Grzegorz11 (Sieradz)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Seliga Dariusz10 (Piotrków Trybunalski)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Sellin Jarosław26 (Gdynia)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Smirnow Andrzej20 (Warszawa II)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Smoliński Kazimierz25 (Gdańsk)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Sobecka Anna5 (Toruń)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Sobierajski Czesław30 (Rybnik)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Sońta Krzysztof17 (Radom)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Sprawka Lech6 (Lublin)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Stawiarski Jarosław6 (Lublin)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Strzałkowski Stefan40 (Koszalin)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Suski Marek17 (Radom)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Szałamacha Paweł38 (Piła)
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Szarama Wojciech31 (Katowice)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Nieobecny
Tak
Szczerski Krzysztof12 (Chrzanów)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Szczypińska Jolanta26 (Gdynia)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Szlachta Andrzej23 (Rzeszów)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Szmit Jerzy35 (Olsztyn)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Szwed Stanisław27 (Bielsko-Biała)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Szydło Beata12 (Chrzanów)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Szyszko Jan20 (Warszawa II)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Śniadek Janusz26 (Gdynia)
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Świat Jacek3 (Wrocław)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tchórzewski Krzysztof18 (Siedlce)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Telus Robert10 (Piotrków Trybunalski)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Terlecki Ryszard13 (Kraków)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tobiszowski Grzegorz31 (Katowice)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Ujazdowski Kazimierz Michał3 (Wrocław)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Warzecha Jan23 (Rzeszów)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Waszczykowski Witold9 (Łódź)
Nieobecny
Nieobecny
Nieobecny
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Wiśniewska Jadwiga28 (Częstochowa)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Witek Elżbieta1 (Legnica)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Witko Marcin10 (Piotrków Trybunalski)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Wojtkiewicz Michał15 (Tarnów)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Woźniak Grzegorz Adam18 (Siedlce)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Zalewska Anna2 (Wałbrzych)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Zawiślak Sławomir7 (Chełm)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Zbonikowski Łukasz5 (Toruń)
Tak
Tak
Nieobecny
Nieobecny
Nieobecny
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Zieliński Jarosław24 (Białystok)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Złotowski Kosma4 (Bydgoszcz)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Zuba Maria33 (Kielce)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Zubowski Wojciech1 (Legnica)
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Żyżyński Jerzy21 (Opole)
Tak
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Nieobecny
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
Tak
 
Wybrałeś partię Prawo i Sprawiedliwość: 7 posłów (7 aktywnych)

Ustaw kursor myszy nad odpowiednią kolumną, aby dowiedzieć się więcej o danym głosowaniu.
Pusta komórka w tabelce oznacza, że dana osoba nie była posłem w czasie rozważanego głosowania.

Poseł Okręg
Czarnecki Ryszard2 (Bydgoszcz)
Tak
Tak
Tak
Gróbarczyk Marek13 (Gorzów Wielkopolski)
Tak
Tak
Nieobecny
Legutko Ryszard12 (Wrocław)
Tak
Tak
Tak
Piotrowski Mirosław8 (Lublin)
Tak
Tak
Tak
Poręba Tomasz9 (Rzeszów)
Tak
Tak
Tak
Szymański Konrad7 (Poznań)
Tak
Tak
Tak
Wojciechowski Janusz6 (Łódź)
Tak
Tak
Nieobecny