LATARNIK.INFO

KATOLICKI LATARNIK WYBORCZY

Sprawdź, czy posłowie z Twojego okręgu
głosowali zgodnie z nauczaniem Kościoła Katolickiego

SEJM
EUROPARL.
 CO OGLĄDAMY? 
KADENCJA 2007-2011
KADENCJA 2011-2015
KADENCJA 2015-?
Wybrałeś partię Platforma Obywatelska: 162 posłów (155 aktywnych)

Ustaw kursor myszy nad odpowiednią kolumną, aby dowiedzieć się więcej o danym głosowaniu.
Pusta komórka w tabelce oznacza, że dana osoba nie była posłem w czasie rozważanego głosowania.

Poseł Okręg
Ajchler Zbigniew38 (Piła)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Arłukowicz Bartosz41 (Szczecin)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Arndt Paweł37 (Konin)
Nie
Tak
Nieobecny
Nie głos.
Tak
Nie
Augustyn Urszula15 (Tarnów)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Augustynowska Joanna3 (Wrocław)
Nie
Nie
Nieobecny
Nieobecny
Nie
Nie
Aziewicz Tadeusz26 (Gdynia)
Nie
Wstrzymał się
Nie
Nie
Nie
Nie
Bańkowski Paweł32 (Sosnowiec)
Nie
Nie
Nie
Nie głos.
Nie
Nie
Białkowska Anna17 (Radom)
Nie głos.
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Borowczak Jerzy25 (Gdańsk)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Brejza Krzysztof4 (Bydgoszcz)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Budka Borys29 (Gliwice)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Bukiewicz Bożenna8 (Zielona Góra)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Chmiel Małgorzata25 (Gdańsk)
Nieobecny
Nie
Nie
Nie
Nie
Nieobecny
Chybicka Alicja3 (Wrocław)
Nie
Nie
Nieobecny
Nie głos.
Nie
Nie
Cichoń Janusz35 (Olsztyn)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Cieśliński Piotr34 (Elbląg)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Cimoszewicz Tomasz24 (Białystok)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Cyrański Adam33 (Kielce)
Nie
Nie
Nieobecny
Nie głos.
Nie
Nie
Czernow Zofia1 (Legnica)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Czerwiński Andrzej14 (Nowy Sącz)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Dąbrowska Alicja19 (Warszawa I)
Dolniak Barbara32 (Sosnowiec)
Nie
Nie głos.
Nieobecny
Nieobecny
Nie
Nie
Drozd Ewa1 (Legnica)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Dunin Artur11 (Sieradz)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Dzikowski Waldy39 (Poznań)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Fabisiak Joanna19 (Warszawa I)
Nie głos.
Tak
Tak
Tak
Tak
Nie
Frydrych Joanna22 (Krosno)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie głos.
Furgo Grzegorz26 (Gdynia)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Gadowski Krzysztof30 (Rybnik)
Nie głos.
Nieobecny
Nieobecny
Nie głos.
Nie
Nie
Gajewska Kinga20 (Warszawa II)
Nie
Nie
Nieobecny
Nieobecny
Nie
Nie
Gapińska Elżbieta16 (Płock)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Gasiuk-Pihowicz Kamila20 (Warszawa II)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Gawlik Zdzisław23 (Rzeszów)
Nie
Nieobecny
Nie
Nie
Nieobecny
Nie
Gawłowski Stanisław40 (Koszalin)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Gądek Lidia13 (Kraków)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Gelert Elżbieta34 (Elbląg)
Nie
Nie
Nieobecny
Nie głos.
Nie
Nie
Gierada Artur33 (Kielce)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Głogowski Tomasz29 (Gliwice)
Nie
Nie głos.
Nieobecny
Nie głos.
Nie
Nie
Golbik Marta29 (Gliwice)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Grabarczyk Cezary9 (Łódź)
Nie
Nieobecny
Nie
Nie
Nieobecny
Nie
Grabiec Jan20 (Warszawa II)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Grupiński Rafał39 (Poznań)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Halicki Andrzej19 (Warszawa I)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Hanajczyk Agnieszka11 (Sieradz)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Henczyca Bożena36 (Kalisz)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Hennig-Kloska Paulina37 (Konin)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Hibner Jolanta18 (Siedlce)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Hok Marek40 (Koszalin)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Janyska Maria Małgorzata38 (Piła)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Jaros Michał3 (Wrocław)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Kamińska Bożena24 (Białystok)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Karpiński Włodzimierz6 (Lublin)
Nie głos.
Tak
Nieobecny
Nieobecny
Tak
Nie
Kidawa-Błońska Małgorzata20 (Warszawa II)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Kierwiński Marcin16 (Płock)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Kluzik-Rostkowska Joanna19 (Warszawa I)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Kobyliński Paweł29 (Gliwice)
Nie
Nie głos.
Nie
Nie głos.
Nie
Nie
Kochan Magdalena41 (Szczecin)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Kołacz-Leszczyńska Agnieszka2 (Wałbrzych)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Kołodziej Ewa31 (Katowice)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Konwiński Zbigniew26 (Gdynia)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Kopacz Ewa19 (Warszawa I)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Korol Adam25 (Gdańsk)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Korzeniowski Leszek21 (Opole)
Nie
Nie
Nieobecny
Nieobecny
Nie
Nie
Kosecki Roman19 (Warszawa I)
Nie
Nie głos.
Nieobecny
Nie głos.
Nie
Nie
Kostuś Tomasz21 (Opole)
Nie
Tak
Nie
Nie
Nie
Nie
Krawczyk Iwona1 (Legnica)
Kropiwnicki Robert1 (Legnica)
Nie
Nieobecny
Nie
Nie
Nieobecny
Nie
Król Wojciech31 (Katowice)
Nie
Nie
Nie
Nie głos.
Nie
Nie głos.
Krząkała Marek30 (Rybnik)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Krzywonos-Strycharska Henryka26 (Gdynia)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Kucharski Tomasz8 (Zielona Góra)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Lamczyk Stanisław26 (Gdynia)
Nie
Nie głos.
Nieobecny
Nie głos.
Nie
Nie
Lassota Józef13 (Kraków)
Nie
Nie głos.
Nie
Nie
Nie
Nie
Lenartowicz Gabriela30 (Rybnik)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Lenz Tomasz5 (Toruń)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Leszczyna Izabela28 (Częstochowa)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Lieder Ewa25 (Gdańsk)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Lipiec Grzegorz13 (Kraków)
Lubnauer Katarzyna9 (Łódź)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Ławrynowicz Zofia41 (Szczecin)
Małecka-Libera Beata32 (Sosnowiec)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Marchewka Arkadiusz41 (Szczecin)
Nieobecny
Nie
Nie
Nie
Nie
Nieobecny
Marczułajtis-Walczak Jagna13 (Kraków)
Marek Magdalena Ewa6 (Lublin)
Meysztowicz Jerzy13 (Kraków)
Nie
Nie
Nieobecny
Nie głos.
Nie
Nie
Mężydło Antoni5 (Toruń)
Nie
Nie głos.
Nieobecny
Nie głos.
Nie
Nie
Mieszkowski Krzysztof3 (Wrocław)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Miller Rajmund21 (Opole)
Nie
Nieobecny
Nie
Nie
Nieobecny
Nie
Misiło Piotr41 (Szczecin)
Nieobecny
Nie
Nie
Nie
Nie
Nieobecny
Młyńczak Aldona3 (Wrocław)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Mroczek Czesław18 (Siedlce)
Nie
Nie głos.
Nieobecny
Nie głos.
Nie
Nie
Mrzygłocka Izabela Katarzyna2 (Wałbrzych)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Mucha Joanna6 (Lublin)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Munyama Killion38 (Piła)
Nieobecny
Nie
Nie
Nie
Nie
Nieobecny
Myrcha Arkadiusz5 (Toruń)
Nie
Nie
Nieobecny
Nieobecny
Nie
Nie
Nemś Anna32 (Sosnowiec)
Nieobecny
Nieobecny
Nie
Nie
Nieobecny
Nieobecny
Neumann Sławomir25 (Gdańsk)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Niedziela Dorota12 (Chrzanów)
Nieobecny
Nie
Nie
Nie
Nie
Nieobecny
Niemczyk Małgorzata9 (Łódź)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nitras Sławomir41 (Szczecin)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nowak Tomasz Piotr37 (Konin)
Nieobecny
Nie
Nie
Nie
Nie
Nieobecny
Nykiel Mirosława27 (Bielsko-Biała)
Nie
Nieobecny
Nie
Nie
Nieobecny
Nie
Nykiel Włodzimierz9 (Łódź)
Nie
Nie głos.
Nieobecny
Nie głos.
Nie
Nie
Obrycki Norbert41 (Szczecin)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Okła-Drewnowicz Marzena33 (Kielce)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Olszewski Paweł4 (Bydgoszcz)
Nieobecny
Nie
Nie
Nie
Nie
Nieobecny
Osos Katarzyna8 (Zielona Góra)
Nie
Nieobecny
Nie
Nie
Nieobecny
Nie
Pampuch Mirosław35 (Olsztyn)
Nie
Nie głos.
Nie
Nie głos.
Nie
Nie
Papke Paweł35 (Olsztyn)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie głos.
Pawłowicz Zbigniew4 (Bydgoszcz)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Pępek Małgorzata27 (Bielsko-Biała)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Piechota Sławomir3 (Wrocław)
Nie
Nieobecny
Nie
Nie głos.
Nieobecny
Nie
Pietraszewska Danuta31 (Katowice)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Piotrowska Teresa4 (Bydgoszcz)
Nie
Tak
Nieobecny
Nieobecny
Nie
Nie
Plocke Kazimierz26 (Gdynia)
Nie
Tak
Nieobecny
Nie głos.
Nie
Nie
Pomaska Agnieszka25 (Gdańsk)
Nieobecny
Nie
Nie
Nie
Nie
Nieobecny
Protas Jacek34 (Elbląg)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Pudłowski Paweł8 (Zielona Góra)
Nie
Nie głos.
Nie
Wstrzymał się
Nie
Nie
Radziszewska Elżbieta10 (Piotrków Trybunalski)
Nieobecny
Tak
Nie
Nie
Nie
Nieobecny
Raniewicz Grzegorz7 (Chełm)
Nie
Tak
Nieobecny
Nie głos.
Nie
Nie
Raś Ireneusz13 (Kraków)
Nie
Nie głos.
Nieobecny
Nie głos.
Nieobecny
Nie
Rosa Monika31 (Katowice)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Rozpondek Halina28 (Częstochowa)
Nie
Tak
Nieobecny
Nie głos.
Nie
Nie
Ruszczyk Leszek17 (Radom)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Rutkowska Dorota10 (Piotrków Trybunalski)
Nie
Nie głos.
Nieobecny
Nieobecny
Nie
Nie
Rutnicki Jakub38 (Piła)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Rząsa Marek22 (Krosno)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Schetyna Grzegorz33 (Kielce)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Sibińska Krystyna8 (Zielona Góra)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Siemoniak Tomasz2 (Wałbrzych)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Skowrońska Krystyna23 (Rzeszów)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Sonik Bogusław13 (Kraków)
Nie
Nie
Nieobecny
Nie głos.
Nie
Nie
Sowa Marek12 (Chrzanów)
Nie
Tak
Nieobecny
Nie głos.
Nie
Nie
Stasiński Michał4 (Bydgoszcz)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Stępień Elżbieta1 (Legnica)
Nie
Tak
Nieobecny
Nie głos.
Wstrzymał się
Nie
Suchoń Mirosław27 (Bielsko-Biała)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Suski Paweł40 (Koszalin)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Szczerba Michał19 (Warszawa I)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Szłapka Adam36 (Kalisz)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Szumilas Krystyna29 (Gliwice)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Szydłowska Bożena39 (Poznań)
Nie
Nie
Nieobecny
Nieobecny
Nie
Nie
Szymański Tomasz5 (Toruń)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Śledzińska-Katarasińska Iwona9 (Łódź)
Nieobecny
Nie
Nie
Nie
Nie
Nieobecny
Święcicki Marcin19 (Warszawa I)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Tomczyk Cezary11 (Sieradz)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Tomczykiewicz Tomasz31 (Katowice)
Truskolaski Krzysztof24 (Białystok)
Nie
Nie głos.
Nie
Nie głos.
Nie
Nie
Trzaskowski Rafał13 (Kraków)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Tyszkiewicz Robert24 (Białystok)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Urbaniak Jarosław36 (Kalisz)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Wasilewska Anna35 (Olsztyn)
Nieobecny
Nie
Nie
Nie
Nie
Nieobecny
Wielichowska Monika2 (Wałbrzych)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Wilczyński Ryszard21 (Opole)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Wilk Wojciech6 (Lublin)
Nie
Tak
Nieobecny
Nieobecny
Nie
Nie
Witczak Mariusz36 (Kalisz)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Wójcik Marek31 (Katowice)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Wróblewska Kornelia19 (Warszawa I)
Nie
Nie
Nie
Nie głos.
Nie
Nie
Zembaczyński Witold21 (Opole)
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Zembala Marian31 (Katowice)
Nie
Nieobecny
Nieobecny
Nieobecny
Nieobecny
Nie
Ziemniak Wojciech36 (Kalisz)
Nie
Nieobecny
Nieobecny
Nie głos.
Nieobecny
Nie
Ziółkowski Szymon39 (Poznań)
Nie
Nieobecny
Nie
Nie
Nieobecny
Nie
Żmijan Stanisław7 (Chełm)
Nieobecny
Nie
Nie
Nie
Nie
Nieobecny